Gry dekoratornia
Zostań słynnym dekoratorem wnętrz! Popuść wodzę fantazji i zaprojektuj swój wymarzony dom i mieszkanie w jednej z naszych gier dekoratorskich. Pamiętaj, jedynym Twoim ograniczeniem jest Twoja własna wyobraźnia. Gry dekoratorskie są idealnym sposobem rozwijania wyobraźni przestrzennej i umiejętności dobierania kolorów i kształtów.
 
 
 
 
Papierowy Teatrzyk

Stwórz własną scenkę w Papierowym Teatrzyku. Wybierz z listy elementy, które mają być na scenie, a następnie ustawiaj je tak jak chcesz. Możesz też wybrać porę dnia. Bądź kreatywnym reżyserem. Efekt swojej pracy możesz zapisać na dysku lub wydrukować.
 
 
Urządzamy Ogród

Udekoruj swój ogród tak jak chcesz. Aby dodawać elementy, przeciągaj je z przewijanej listy. Później możesz je przesuwać po całym trawniku. Chcąc któryś element usunąć, upuść go na obszarze powyżej trawnika (poziom powyżej płotu za altanką).
 
 
Leśny domek

Pomóż Pluszkowi urządzić leśny domek ustawiając meble i sprzęty, układając dywany i wieszając obrazy. Przeciągaj elementy z listy i ustawiaj je w wybranych pomieszczeniach. Aby usunąć element z domu, przeciągnij go i puść poza obszarem budynku.
 
 
Wesołe akwarium

W rozwijanym z góry menu wybieraj sprzęt i dekoracje do swojego akwarium. Ustawiaj je wedle życzenia, a na koniec wpuść rybki. Nie zapomnij ich nakarmić. To twoje akwarium!
 
 
Kreator

Klikaj elementy na dolnym pasku, a następnie ustawiaj je na ekranie. Możesz też zmieniać ich wielkość lub w razie potrzeby usuwać, a na koniec cały obrazek wydrukować lub zapisać na komputerze.
 
Copyright © 2011 - 2016 ROBIMYGRY.pl
POMOC | INFO | REGULAMIN | KONTAKT | MAPA STRONY | LINKI | MĄDRY RODZIC MĄDRE DZIECKO