Gry wyścigi
Kto jest lepszy? Kto jest szybszy? W grach wyścigowych nie liczy się tylko to kto mocniej dociska pedał gazu, ważne są spryt, zręczność i umiejętność wykorzystywania okazji! Ścigaj się sam lub z kolegami i nie daj się wyprzedzić! Nic tak nie raduje jak zwycięski wyścig! Gry wyścigi to świetny sposób na odpoczynek po ciężkim dniu w szkole! Wygraj wszystkie wyścigi i zapisz się w historii sportów wyścigowych!
 
 
 
 
Wielki Wyścig

Wybranym zawodnikiem pokonaj 3 trasy w jak najkrótszym czasie. Uważaj, żeby nie wypadać z drogi, bo stracisz cenny czas. Kieruj za pomocą strzałek na klawiaturze. Powodzenia!
 
 
Leśny As Przestworzy

Sterując strzałkami kieruj samolotem tak, by zbierać spadające z nieba prezenty. Unikaj zderzenia z ptakami i drzewami. Pokonaj całą trasę aż dolecisz do miasta.
 
 
Królicze wrotki

Sterując strzałkami na klawiaturze, kieruj Pluszkiem by dotarł do celu, zbierając po drodze jak najwięcej marchewek. Omijaj wszystkie przeszkody!
 
 
Saneczkowy Slalom

Pomóż Pluszkowi jak najszybciej pokonać sankami trasę zjazdu i dotrzeć do mety. Za pomocą strzałek na klawiaturze skręcaj tak, by unikać drzew i skał.
 
 
Podmiejski Kierowca

Pomóż Pluszkowi jak najszybciej dojechać po kllienta. Kieruj taksówką używając klawiatury: skręcaj za pomocą lewej i prawej strzałki, używaj wycieraczek klawiszem spacji. Po drodze zbieraj jak najwięcej marchewek. Powodzenia!
 
Copyright © 2011 - 2016 ROBIMYGRY.pl
POMOC | INFO | REGULAMIN | KONTAKT | MAPA STRONY | LINKI | MĄDRY RODZIC MĄDRE DZIECKO