Dzięki reklamom grasz za darmo.
Zaloguj się  |  Załóż konto
NOWOŚCI        MOJE KONTO        USTAWIENIA
/ Info
Edukacyjne Gry Dla Dzieci to miejsce, w którym najmłodsi znajdą dla siebie wiele niesamowitych przygód, a rodzice, spokojni o ich bezpieczeństwo, będą mogli pozwolić sobie na chwilę oddechu od codziennych obowiązków. Specjalnie przygotowane narzędzie, Budzik Rodzicielski, będzie pilnował, by najmłodsi wiedzieli dokładnie kiedy mija czas uzgodniony z rodzicami jako czas na granie.
Serwis jest całkowicie wolny od reklam, w związku z czym koszty utrzymania i rozwoju pokrywane są z dobrowolnego, niewielkiego abonamentu, w zamian za opłacenie którego dajemy pełen dostęp do wszystkich materiałów, których ilość staramy się cały czas powiększać. Oczywiście można korzystać z dużej części serwisu całkiem bezpłatnie.
Wyrusz do Krainy Mądrości i Zabawy, by wraz z Pluszkiem i Przyjaciółmi zgłębiać tajemnice liczb, obrazów i dźwięków, a także rozwijać swoją zręczność i zmysł percepcji. Odkrywaj nowe, dodawane co kilka dni gry, oraz zapraszaj do wspólnej zabawy rodzinę i przyjaciół.

Jako twórcy serwisu stanowimy zgraną grupę, głęboko angażujących się w swoją pracę, pasjonatów z kilkunastoletnim doświadczeniem w tworzeniu materiałów edukacyjnych, które trafiają do dzieci w Polsce i na świecie.
Nasz pierwszy serwis z darmowymi grami dla dzieci wystartował w marcu 2012 roku i od tej pory dostarcza mądrej i bezpiecznej rozrywki połączonej z nauką dziesiątkom tysięcy młodych graczy.
W 2014 roku strona www.grydladzieci.edu.pl została wyróżniona pierwszą nagrodą w europejskim konkursie na najlepsze treści dla dzieci.

Obecnie rozwijamy również projekt skierowany do nauczycieli i rodziców dzieci w wieku przedszkolnym pod adresem www.eprzedszkolaki.pl.

Lubisz nas?
Dołącz: