Dzięki reklamom grasz za darmo.
Zaloguj się  |  Załóż konto
NOWOŚCI        MOJE KONTO        USTAWIENIA
/ Pomoc
W przypadku jakichkowiek problemów związanych z serwisem grydladzieci.edu.pl, prosimy najpierw sprawdzić, czy nie został on opisany poniżej. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy, dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

1. Gdy strona nie wyświetla się prawidłowo
Strona do prawidłowego funkcjonowania wymaga jedynie przeglądarki www i dostępu do internetu. Staramy się optymalizować ją pod kątem jak największej ilości przeglądarek, jednak jeśli strona nie wyświetla się prawidłowo, spróbuj skorzystać z którejś z najpopularniejszych przeglądarek, takich jak Chrome, Opera czy Firefox.

2. Gdy nie możesz się zalogować do swojego konta
Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, użyj opcji jego resetu tutaj. Wpisz swój adres email podany podczas rejestracji, zostanie na niego wysłany mail z linkiem umożliwiającym ustawienie nowego hasła do Twojego konta.

3. Gdy wysłana z serwisu elektroniczna kartka nie doszła do adresata
Bardzo ważne jest, aby adres odbiorcy był wpisany bezbłędnie - niestety zdarza się, że kartki są wysyłane na nieistniejące/nieprawidłowe adresy email, przez co nie mogą dotrzeć do adresatów, gdyż ich systemy pocztowe zwracają informacje o nieprawidłowym adresie.
Lubisz nas?
Dołącz: